مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

شركـت مهر آذر ماشيـن با تكيه بر دانـش مهندسي و 25 سـال تجـربه صنعـتي بنـيانگـذار خود، تحصيـلات، هـوش و ابتـكار مهندسـان جوان شاغل و هـمچنين ارتباط محـكم بين المـللي و همـكاري دوستـانه بـا مـشهورترين سازنـدگان ماشين آلات و طراحان فرايـندهاي صنـعتي در كشور هاي پيـشرفتـه صنعـتي، اقتـصادي ترين و با كـيفـيت ترين راه حـل ها را در تکنولوژی جدا سازی (Separation Technology) با کاربردهای مختلف درصنايع آب و فاضلاب، پروژه های تصفیه روغن موتور سوخته،  و همچنین در پروژه های مختلف در  صنايع غذايي،  صنایع شيميايي، پتروشيمي و پروژه هاي تاسيساتي، حرارتي و برودتي ارائه مي دهد .

یکی از مهمترین فعالیت های این شرکت طراحی، اجرا و راه اندازی پروژه های تغلیظ و آبگیری لجن تصفیه خانه آب و فاضلاب و همچنین لجن های صنعتی با همکاری کمپانی Bellmer آلمان می باشد اجرای ده ها پروژه موفق در این زمینه نشان دهنده ی توان و دانش فنی ما در این زمینه است. این شرکت نیز اولین و تنها تولید کننده دستگاه ساخت محلول پلی الکترولیت در کشور( مورد نیاز جهن جهت انعقاد لجن قبل از فرایندهای تغلیظ و آبگیری مکانیکی لجن)  و همچنین ساخت دستگاههای شناور سازی با هوای محلول (DAF)  جهت جدا سازی رو غن و چربی از آب  و همجنین قیلترهای شنی با تکنولوژی VVF می باشد.

در زمینه تکنولوژی جداسازی انواع Cross Flow Filtration System با کمک ممبرانهای سرامیکی یا پلیمری جتت شفاف سازی و جداسازی در روشهای میکروفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون و نانو فیلتراسیون جهت کاربردهای مختلف توسط این شرکت با همکاری کمپانیهای خارجی و معتبر قابل ساخت و تحویل می باشند. ضمنا" انواع اواپراتور و سیستمهای تقطیر نیز قابل ساخت یا تامین توسط این شرکت می باشند.

شرکت مهر آذر ماشین با همکاری کمپانی Sondex دانمارک سال های متمادی است در زمینه ی طراحی و ساخت مبدل های حرارتی صفحه ای فعالیت می نماید. علاوه بر آن انواع اواپراتور، پاستوریزاتور، UHT ، دستگاههای  پری میکس (میکسرهای گاز CO2 که در تولید نوشیدنهای گاز دار به کار میروند) و ....... توسط این شرکت طراحی و ساخته می گردد. این شرکت به طور کلید در دست پروژه های تولید انواع نوشیدنی، آب میوه، کنسانتره میوه، مالت و عصاره مالت، ماء الشعیر را جهت متقاضیان طراحی و اجرا می کند.

ما همچنین به امکان ارائه بهترین راه حلها جهت تولید روغن موتور پایه از روغن سوخته به روش تقطیری با استفاده ازShort Path Wiped Film Evaporator و همچنین با استفاده از فیلترهای خاکی با امکان فعال سازی مجدد خاک (Clay Reactivation) را داریم.

این شرکت همچنین قادر به طراحی و تامین تجهیزات خطوط تولید قوطی آلومینیومی دو تکه (Two Pieces Can) جهت نوشیدنی ها و مواد غذایی می باشد.

ذر زمینه انرژی خورشیدی نیز تامین و مونتاژ پمپ های خورشیدی جهت استفاده در آبیاری مزارع و باغها  همجنین تامین مدولهای فتو ولتایک از فعالیت های دیگر این شرکت است

طراحی و ساخت انواع تابلو کنترل و فرمان تصفیه خانه های آب و فاضلاب و فرایندهای صنعتی  و تامین تجهیزات ابزار دقیق از جمله انواع فلومتر از فعالیتهای دیگر این شرکت است